ثبت مشاور

برگزاری مسابقات والیبال انتخابی جهان در اردبیل

تاریخ : 1396.04.08
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فراوالیبال : میزبانی از رقابت‌های والیبال انتخابی جهان بعد از مسابقات والیبال امیدهای آسیا، دومین رویداد بزرگ ورزشی میزبانی شده توسط اردبیل خواهد بود، اخذ این امتیاز بار دیگر فرصت ارزشمندی در اختیار ورزش دوستان اردبیلی قرار می‌دهد تا از نزدیک تماشاگر هنرمندی بلندقامتان والیبال کشور بوده و مشوق افتخارآفرینی این ورزشکاران باشند.

 

والیبال انتخابی

 

تیم ملی والیبال ایران برای حضور قدرتمند در این مسابقات و کسب سهیمه مسابقات جهانی از 17 تیرماه زیر نظر ایگور کولاکوویچ اردوی آماده‌سازی خود را برگزار خواهد کرد و از زمان برگزاری این اردو فرصت 33 روزه برای برطرف کردن نقاط ضعف و هماهنگی بیشتر بازیکنان خواهد داشت.

مسابقات والیبال انتخابی جهان از 19 مردادماه در اردبیل آغاز شده و به مدت 5 روز در این استان ادامه خواهد داشت و تیم‌های چین، کره جنوبی، قزاقستان و قطر تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات خواهند بود.

همزمان با این مسابقات در گروه دیگر نیز 5 تیم دیگر آسیایی به مصاف هم خواهند رفت تا از هر گروه 2 تیم جواز حضور در مسابقات انتخابی جهان را به دست آورند.

تیم‌های منتخب این مسابقات از تاریخ 19 شهریورماه سال آینده در رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور پیدا می‌کنند.

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
تیم های منتخب جهان
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا