ثبت مشاور

وضعیت درهم تیم ها برای حضور در لیگ برتر والیبال

تاریخ : 1396.07.04
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فرا والیبال : قرار است مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال امروز برگزار شود تا تکلیف تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات مشخص شود.

 

برنامه لیگ برتر والیبال

 

با توجه به اینکه طی فصل‌های گذشته، اصفهان نماینده‌ای در این مسابقات نداشته است، وضعیت تیم استان از اهمیت بالایی برخوردار است اما به نظر نمی‌رسد برای فصل جدید نیز زمینه شرکت یک تیم از اصفهان فراهم شود.

تیم رعد پدافند فصل گذشته سهمیه حضور در لیگ برتر را به دست آورد و با وجودی که نام این تیم در جمع تیم‌های حاضر در لیگ قرار دارد، معلوم نیست مسؤولان این تیم، امکان تیمداری در لیگ برتر را داشته باشند.

تیم فرش محتشم نیز فصل گذشته با هزینه زیاد در لیگ دسته یک شرکت کرد اما مدتی قبل اعلام شد که مدیران این باشگاه تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفته‌اند، با این‌حال  خبری از این اتفاق نیست.

مدیران تیم باریج اسانس کاشان نیز مدتی قبل برای شرکت در لیگ برتر اعلام آمادگی کردند اما در ادامه از این تصمیم منصرف شدند تا در نهایت شانس تیم‌داری اصفهانی‌ها در  لیگ برتر به حداقل برسد.

16 مهرماه زمان احتمالی شروع لیگ برتر والیبال اعلام شده و در فرصت کوتاه باقی‌مانده باید دید این شانس حداقلی چه سرنوشتی پیدا می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

fars

دسته بندی :  والیبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا