ثبت مشاور

جدیدترین تمهیدات برای مسابقات قهرمانی والیبال نشسته ایران

تاریخ : 1396.03.04
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فرا والیبال : هادی رضایی اظهار داشت: مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا از 5 تا 13 تیرماه در شهر هانگژو چین برگزار می‌شود و تیم‌های ملی والیبال نشسته آقایان و بانوان ایران در این رقابت‌ها حضور دارند.

 

والیبال معلولین

 

وی ادامه داد: رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای تیم‌های شرکت کننده به دلیل کسب سهمیه مسابقات جهانی 2018 هلند و نیز مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا، حائز اهمیت است، البته تیم ملی والیبال نشسته آقایان ایران به دلیل قهرمانی در مسابقات پارالمپیک، سهمیه مسابقات جهانی را دارد و تیم بانوان کشورمان باید از این رویداد آسیایی برای مسابقات یاد شده، کسب سهمیه کند که ما نیز در این راستا، تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

رئیس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی متذکر شد: این مسابقات در بخش آقایان با حضور تیم‌های چین، ایران، عراق، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا و در بخش بانوان با حضورتیم‌های چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا برگزار می‌شود.

رضایی به شرایط تیم ملی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه تیم ملی مردان ایران قهرمان بازی‌های پارالمپیک است و در هشت دوره بازی‌های پارالمپیک 6 قهرمانی کسب کرده است، این امر به این معنا بوده که سرمایه‌گذاری مناسبی بر روی این تیم انجام شده است.

وی با شاره به اینکه تیم ملی در حالی عنوان قهرمانی پارالمیک ریو را کسب کرده که هفت تغییر داشته است، علاوه بر این، دو یا سه چهره جدید دارد و روند آماده‌سازی آن ادامه دارد، اضافه کرد: برنامه چهل ماهه‌ای تا بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو داریم، یعنی افق برنامه‌های ما، بازی‌های پارالمپیک بعدی است، بی‌تردید، بازیکنان باانگیزه‌ای داریم که برای برنامه بلند مدت تمرین می‌کنند.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته ایران یادآور شد: در  کنار بازیکنان، کادر فنی اعزامی به این مسابقات نیز مشخص شد و در بخش آقایان، علیرضا معمری و بهمن تاروردی‌زاده به عنوان مربیان تیم ملی و بنده نیز به عنوان سرمربی و سرپرست حضور دارند، در بخش بانوان نیز مریم ایرانمنش به عنوان مربی با ملی‌پوشان همراه است.

رضایی همچنین به حضور خراسانی‌ها در تیم ملی والیبال نشسته اشاره کرد و گفت: به غیر از خودم ، 4 خراسانی دیگر در این مسابقات حضور دارند که مهدی موسوی به عنوان داور، مهدی بابادی، بازیکن تیم ملی آقایان و خانم‌ها زارعی و پنجه‌باشی به عنوان بازیکن تیم ملی والیبال نشسته‌ بانوان نمایندگان خراسان در این رقابت‌ها هستند.

 

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
والیبال نشسته
دسته بندی :  والیبال معلولین

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا