ثبت مشاور
» » اظهارات گیوه درباره والیبال و اردوی تیم ملی

اظهارات گیوه درباره والیبال و اردوی تیم ملی

تاریخ : 1396.04.03
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 796

فرا والیبال :زینب گیوه در گفت‌وگویی، درباره شرایطش در اردوی تیم ملی والیبال بانوان گفت: من در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دو مسابقه قبل از پایان رقابت‌ها از ناحیه مچ پا آسیب دیدم، اما الان شرایط بهتری دارم و از عصر چهارشنبه به تمرینات اضافه شدم. با این شرایط آمادگی عمومی بدنی‌ام را حفظ کردم.

 

گیوه

 

وی همچنین درباره تغییرات کادر فنی و رفتن مایدا چیچیچ، اظهار داشت: ما بازیکن هستیم و با هر شرایطی باید خودمان را وفق دهیم. هدف ما فقط تمرین و گرفتن نتیجه خوب در مسابقات است. هر مربی‌ای شیوه تمرینی خاص خودش را دارد و ما هم باید توابع قوانین باشیم.

گیوه افزود: تمرینات ما چند روزی است که شروع شده و تعدادی از بازیکنانی که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بودند آماده‌تر هستند. البته تعدادی بازیکن آسیب‌دیده هم داریم که از 4-3 روز آینده به تیم اضافه می‌شوند.
ملی‌پوش والیبال بانوان ایران درباره مسابقات قهرمانی آسیا که مردادماه قرار است در فیلیپین برگزار شود، عنوان کرد: ما در گروه سختی قرار گرفته‌ایم، اما اگر می‌خواهیم به جمع 8 تیم صعود کنیم حتما باید چین تایپه را شکست دهیم. چین‌تایپه حریف قدرتمندی است و کم تجربه نیست، اما تلاش ما هم این است که این حریف را شکست دهیم.
فارس
کلید واژه ها :
اردوی والیبال
دسته بندی :  والیبال بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا