ثبت مشاور

والیبال ساحلی کارگران کشور با قهرمانی گرگان پایان یافت

تاریخ : 1396.02.08
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فرا والیبال : دبیر انجمن والیبال ساحلی کارگران کشور روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این مسابقات به مناسبت هفته کارگر و با حضور 36 ورزشکار در قالب 12 تیم و در چهار گروه در استراحتگاه کارگران سنگاچین بندرانزلی برگزار شد.

والیبال ساحلی


حمید حق بین افزود: تیم های پی بتن گلستان، شهدای مدافع حرم تهران، تاید واتر هرمزگان و تیم بهره برداری متروی تهران پس از پشت سرگذاشتن حریفان خود توانستند به جمع چهار تیم برتر در مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.


وی با اشاره به سطح بالای کیفی مسابقات برگزار شده افزود: در پایان این دوره از مسابقات تیم پی بتن گرگان از استان گلستان ، شهدای مدافعان حرم از تهران و تیم تاید واتر استان هرمزگان توانستند مقام های اول تا سوم را از آن خود کنند.


حق بین با اظهار خرسندی از استقبال کارگران ورزشکار از مسابقات و اهمیت رونق ورزش در جامعه کارگری تصریح کرد: برگزاری این مسابقات فرصتی است برای اینکه ورزشکاران برای حضور در میادین بین المللی خود را نشان دهند.


وی با یادآوری کسب مقام نائب قهرمانی جهان توسط تیم والیبال ساحلی کارگران در کشور ایتالیا در سال 2015 افزود: در حال حاضر ورزشکاران برای حضور در رقابت های جهانی در کشور لیتوانی ، آماده می شوند.


حق بین با اشاره به اعزام بازیکنان منتخب به اردوهای مختلف برای حضور مقتدرانه در رقابت های جهانی اظهار کرد: با توجه به اعزام دو تیم والیبال ساحلی کارگری از استان های گلستان و تهران در 21 خردادماه سال جاری ، امیدواریم این تیم ها بتوانند نماینده شایسته ای برای جمهوری اسلامی باشند و در مسابقات جهانی نتیجه خوبی کسب کنند.


به گزارش خبرنگار ایرنا تیم ملی والیبال ساحلی کارگران کشور در اولین حضور خود در مسابقات جهانی 2015 در کشور ایتالیا توانست مقام دوم جهان را از آن خود کند.


دومین حضور ملی پوشان والیبال ساحلی در مسابقات جهانی 2017 و به میزبانی کشور لیتوانی است.

دسته بندی :  والیبال ساحلی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا