ثبت مشاور

حضور گلستانی در رقابتهای آسیا و اقیانوسیه

تاریخ : 1396.04.05
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فراوالیبال : محمد پیروزمنش در قم، اظهار کرد: حسین گلستانی از سال 2013 به طور ثابت در ترکیب تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف والیبال نشسته ایران حضور دارد و با همت و تلاشی که خود این ورزشکار داشته، افتخارات زیادی هم برای خود و هم برای ورزش قم به دست آورده است.

 

 

گلستانی

 

وی ادامه داد: البته نظیر گلستانی، بازیکنان بسیار خوب دیگری هم در والیبال نشسته قم داریم که سابقه حضور در تیم‌های ملی رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان ایران و کسب افتخار از میادین بین‌المللی، آسیایی، جهانی و حتی جام بین‌ قاره‌ای این رشته را دارند و همچنان نیز موفق هستند.

رئیس هیأت‌ ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم بیان کرد: تنها مدال طلای تاریخ ورزش قم از بازی‌های پارالمپیک حاصل تلاش حسین گلستانی و حضور وی در تیم ملی اعزامی ایران به بازی‌های پارالمپیک سال 2016 است و خوشبختانه این ورزشکار همچنان در اوج آمادگی برای تیم ملی بازی می‌کند.

وی در ادامه از انتخاب ملی‌پوش والیبال نشسته قم برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه خبر داد و افزود: اردوی متصل به اعزام تیم‌های ملی والیبال نشسته مردان و زنان کشورمان برای حضور در این بازی‌ها از امروز آغاز شده و گلستانی در تیم ملی مردان از مهره‌های کلیدی به شمار می‌رود.

پیروزمنش ابراز کرد: اردوی نهایی تیم‌های ملی والیبال نشسته مردان و زنان به میزبانی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک جریان دارد و ملی‌پوش پس از پشت سر گذاشتن آخرین مرحله تمرینات، سوم تیر ماه برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه بازی‌های این دوره در کشور چین به انجام می‌رسد، اضافه کرد: ملی‌پوشانی از استان‌های تهران، خراسان‌‌رضوی، مازندران، گیلان، البرز، گلستان و قم به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند و زیر نظر هادی رضایی به عنوان سرمربی تیم ملی، علیرضا معمری و بهمن تاروردی‌زاده به عنوان مربیان انی تیم تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
قهرمانی اسیا
دسته بندی :  والیبال معلولین

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا