ثبت مشاور

قهرمانی تیم جوانان باریج اسانس مسابقات والیبال بانوان جام رمضان

تاریخ : 1396.04.05
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فراوالیبال : مسابقات والیبال بانوان جام رمضان که از تاریخ ۱۵ خرداد با حضور ده تیم آغاز شده بود با قهرمانی تیم جوانان باریج اسانس به کار خود پایان داد.

 

 

باریج اسانس

 


فائزه توحیدی تبار طی گفتگویی در خصوص برگزاری این سری از مسابقات جام رمضان به خبرنگار ما گفت: دو گروه پنج تیمی در  رقابت حاضر شدند که در پایان مرحله اول تیم «جوانان باریج اسانس» و «ال جی» از گروه الف و «دُرین گلاب» و نوجوانان باریج اسانس از گروه ب به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در این مرحله تیم جوانان باریج  اسانس و تیم نوجوانان باریج  اسانس طی یک بازی نفسگیر، تیم نوجوانان را شکست داد و به فینال رسید، «دُرین گلاب» نیز «ال جی» را پشت سر گذاشت و رقیب نوجوانان در فینال گشت.
در دیدار رده بندی، «ال جی» از نوجوانان با نتیجه ۲-۰ شکست خورد و جوانان باریج اسانس نیز درین گلاب را ۲-۰ شکست داد و قهرمان شد.
سرپرست مسابقات در ادامه افزود: اسامی ده تیم شرکت کننده در جام رمضان عبارت بودند از:
مرصاد، ال جی، جوانان باریج اسانس، نوجوانان باریج اسانس، امید، مشکات، درین گلاب، کاترین، بهاران، شهرداری قزاآن،
داوران این دوره نیز خانم‌ها : کریمیان، برزکی، مهیاری، سه کنجی، شومالی، مونده نی، خباز، فتاحی و حضور داوران جدید هیئت والیبال بودند.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار کاشان نیوز در خصوص چگونگی مراسم اختتامیه و اهدا جوائز توضیح داد که در شب آخر بعد از مسابقه‌ی فینال اختتامیه برگزار شد و تیم دوم مدال تیم سوم را و تیم اول مدال تیم دوم را اهدا کردند و مادران ورزشکاران نیز مدال تیم اول را اهدا کردند.
در مراسم اختتامیه خانم حسیبی نایب رئیس هیئت والیبال و خانم یزدان پرست مسئول کمیته داوران نیز حضور داشتند.

داوران بازی فینال هم خانم کریمیان داور دوم و خانم برزکی داور اول بودند.
خانم توحیدی تبار درخصوص کیفیت سنی بازیکنان به حضور اجباری یک بازیکن بالای رده سنی ۷۵ و یک بازیکن بالای ۷۳ برای تیم ها اشاره کرد و گفت که در اکثریت تیم‌ها حضور جوانان و نوجوانان بیشتر به چشم می‌خورد.

 

 

 

 

کاشان نیوز

کلید واژه ها :
باریج اسانس قهرمان
دسته بندی :  والیبال بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا