ثبت مشاور

باخت والیبال ایران مقابل کوبا

تاریخ : 1396.04.07
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فراوالیبال : شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان کشورمان در این دیدار دشوار که 2 ساعت به طول انجامید، با نتیجه 3 بر 2 مغلوب تیم کوبا شدند تا شکست در رقابت های جهانی 2017 را تجربه کنند.

 

والیبال کوبا


در این دیدار بازیکنان ایران گیم های سوم و چهارم را با نتیجه 25 بر 19 و 25 بر 13 از آن خود کرده اما در گیم های اول، دوم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 22 ،25 بر 23 و 15 بر 8 مغلوب جوانان کوبا شده و نتیجه را به این حریف سخت کوش واگذار کردند.
تیم والیبال جوانان ایران که پس از صعود به جمع 8 تیم برتر جهان و به منظور شرکت در مرحله دوم این رقابت ها از شهر چسکه بوجویتسه به شهر برنو آمده است امروز (سه شنبه) در سالن والیبال دی.آر.اف.جی به دیدار تیم کوبا رفت.
شاگردان بهروز عطایی برخلاف سه دیدار مرحله مقدماتی که در گیم های اول و دوم به پیروزی رسیدند در گیم نخست با نتیجه 25 بر 22 مغلوب حریف شدند،این روند در گیم دوم نیز ادامه پیدا کرد و والیبالیست های جوان کشورمان این گیم را نیز با نتیجه 25 بر 23 به حریف واگذار کردند.
اما در گیم سوم والیبالیست های جوان ایران که برای جبران نتیجه دو گیم پیش به میدان آمده بودند از همان ابتدا برتری خود در زمین را به حریف دیکته کرده و اختلاف را در امتیاز 11 به امتیاز رسانده و درادامه، ضمن حفظ این برتری در پایان آن را باز هم افزایش داده و این گیم را با نتیجه 25 بر 19 به سود خود تمام کردند.
در گیم چهارم باز هم شاگردان عطایی خوش درخشیدند و این بار البته درخشان تر از گیم سوم با نتیجه قابل توجه 25 بر 13 حریف سخت کوش خود را شکست دادند.
12 امتیاز اختلاف در این سطح از والیبال دنیا و آن هم در مسابقات جهانی کم نظیر است و شاگردان عطایی نشان دادند چنانچه بخواهند می توانند نتایج این چنینی را رقم بزنند.
اما در گیم پنجم ورق برگشت و تیم ایران با نتیجه 15 بر8 نتیجه را به کوبا واگذار و در مجموع با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم قدرتمند شد.
رسول آقچه لی،اسماعیل مسافر، علی اصغر مجرد، امیرحسین اسفندیار،جواد کریمی و طیب عینی از ابتدا در ترکیب اولیه تیم والیبال جوانان ایران قرار داشتند.
قضاوت این دیدار برعهده ولاستیمر کوال داور بین المللی جمهوری چک بود، جیراسک پومدونگ داور تایلندی نیز به عنوان داور دوم کوال را در امر داوری این بازی کمک کرد.
شاگردان بهروز عطایی که در مرحله مقدماتی در گروه سوم با تیم های آرژانتین، ایتالیا و اوکراین هم گروه بودند با کسب سه پیروزی متوالی و کسب 7 امتیاز به عنوان تیم نخست راهی مرحله دوم شدند.
جوانان ایران در این مرحله باتیم های لهستان، چین و کوبا درگروه 'E' قرار داشته وبا آنان رقابت می کنند.
پیش از دیدار تیم های ایران و کوبا تیم های چین و لهستان با یکدیگر رو به رو شدند که در آن دیدار لهستانی ها با نتیجه 3 بر 2 برابر تیم چین به برتری رسیدند.
جدول رده بندی گروه E :
1-کوبا / یک بازی/ 2 امتیاز
2-لهستان /یک بازی/ 2 امتیاز
3-ایران/ یک بازی/ یک امتیاز
4-چین/یک بازی/ یک امتیاز

 

 

 

 

 

 

ایران اکونومیست

دسته بندی :  والیبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا