ثبت مشاور

انتظارهای نا معقول از والیبال ایران

تاریخ : 1396.02.16
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 0

فراوالیبال : میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد شرایط تمرینی تیم ملی و اینکه برخی‌ها می‌گویند حتماً قدرت باید بالای سر ملی‌پوشان باشد تا بهترین عملکرد را داشته باشند، اظهار داشت: این حرف که می‌گویند باید بالای سر بچه‌های والیبال زور باشد، حرف خوبی نیست. انگار که بچه‌های والیبال خیلی حرف گوش‌نکن باشند و باید به آنها زور گفت.

 

نظرات دربتره والیبال ایران

وی ادامه داد: این حرف درست نیست؛ به نظرم کسی باید باشد که هم خودش به بچه‌ها احترام بگذارد، هم این‌که جوری رفتار کند تا بازیکنان برای او ارزش و احترام قایل شوند. یک مربی خوب باید با شاگردانش روابطی دوستانه و محترمانه داشته باشد، نه این‌که هرچه دلش خواست، بگوید.

 

عبادی‌پور با بیان اینکه فکر می‌کنم کولاکوویچ این شرایط را دارد، خاطرنشان کرد: لوزانو با همه بچه‌ها خیلی صمیمی و محترمانه برخورد می‌کرد. رابطه دو‌جانبه او با بازیکنان خوب و توأم با احترام بود.

 

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران افت والیبال را قبول ندارد و می‌گوید: ما افت نکرده‌ایم، بلکه انتظارات خیلی بالا رفته، چون رشد زیادی در سال‌های اخیر داشتیم. به خاطر نتایج خوبی که در سال‌های اخیر داشتیم، توقعات از ما خیلی بالا رفته و همه دوست دارند ایران همیشه خوب بازی کند و بهترین نتیجه را بگیرد. همه ما می‌دانیم که چنین چیزی برای بهترین تیم‌های دنیا هم امکان‌پذیر نیست.

 

وی گفت: صعود به المپیک بعد از ۵٢‌سال کار بزرگ بچه‌های والیبال بود. در واقع همین حضور ما خودش بزرگترین و مهم‌ترین پیروزی بود، اما مردم توقع داشتند حالا که به المپیک صعود کرده‌ایم، باید جزو ۴ تیم قرار می‌گرفتیم و حتی قهرمان هم می‌شدیم! این درحالی است که همین صعود به المپیک برای ما افتخار و موفقیت بود. همان رژه‌رفتن در المپیک مهم‌ترین اتفاق برای والیبال بود.

کلید واژه ها :
مربیان والیبال
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا