ثبت مشاور

نظر کارشناس والیبال ایران درباره تیم ملی

تاریخ : 1396.02.16
نویسنده : Fara Volleyball
نظرات : 2

فراوالیبال : عباس برقی، کارشناس والیبال ایران درباره شرایط تیم‌ ‌ملی والیبال و نفرات حاضر در اردوی تیم گفت‌: نظر هر مربی با دیگری متفاوت است و آینده نگری و برداشت‌های هر مربی فرق می‌کند. کولاکوویچ نفرات اصلی تیم را حفظ کرده و به جوانان هم میدان داده است.

 

نظرات درباره تیم ملی

وی با بیان اینکه کولاکوویچ آینده تیم‌ ‌ملی برای المپیک ۲۰۲۰ را درنظر گرفته است، ادامه داد: اگر در تمرینات مدیریت وجود داشته باشد به آینده تیم‌ ‌ملی خوش بین هستم. منظور من از مدیریت تیم، مدل تمرینات نیست،‌ بلکه وجود رفتار حرفه‌ای در میان بازیکنان حاضر در تیم است.

 

برقی خاطرنشان کرد: بازیکنی مانند شهرام محمودی سال‌هاست که در تیم‌ ‌ملی حضور دارد و در همه بازی‌ها برای ایران تاثیرگذار بوده است.  او در سال‌های قبل هم آسیب دیده بود. امیر غفور هم با وجود این که مصدوم است اما فصل نسبتاً خوبی را در پیکان پشت سر گذاشت. بنابراین به نوعی مربی مجبور است که به بازیکنان جوان خود هم میدان بدهد و من امیدوارم این میدان دادن به نتیجه‌ برسد.

 

کارشناس والیبال ایران عنوان کرد: صربستان قهرمان لیگ جهانی شد، اما در المپیک حاضر نبود. فرانسه هم زمانی که قهرمان شد با یک افت رو به رو شد. در والیبال باید این نکته مورد توجه قرار بگیرد که حریف هم در نتیجه‌ای که کسب می‌شود تاثیر دارد و فقط شرایط تیم به تنهایی کافی نیست. ما تغییراتی در تیم‌ ‌ملی داشتیم، ولی  فکر می‌کنم و امیدوارم که تیم‌ ‌ملی نتایج خوبی بگیرد.


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
تیم ملی والیبال
دسته بندی :  مقالات

نظرات

User Avatar
  • مهدی
  • در تاریخ : 9 شهریور 1401 21:50
1
حتی نگاه کردن به والیبال ایران حرام است حرام .آخه این چه بازی در مقابل هلند بود تو ست  چهارم 6  امتیاز از هلند جلو بودین اونا اومدن تو امتیاز 16 از شما پیشی گرفتن و برنده ست شدن و بازی تمام .یعنی خاک بر سرتان مفت خور های بی غیرت
  • 0
User Avatar
  • علیرضا
  • در تاریخ : 10 مهر 1402 04:31
2
این مربی اسکل از تیم بندازید بیرون به همراه اون داورزنی دیوس که ریدن تو این همه زحمات چند ساله بازیکنان خوب ایران 
  • 0

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا